Polska w Pucharach

Wszystko o POLSKICH drużynach w Europejskich Pucharach.


#1 2011-08-06 11:21:42

BasiekS

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-05
Posty: 52
Punktów :   

Smuda: Melikson wie do kogo zadzwonić

- Nigdy nie powiedziałem, że nie chcę gwiazdy Wisły w kadrze. To świetny piłkarz, co pokazuje w eliminacjach Ligi Mistrzów. Jeśli będzie chciał grać dla Polski, wie, do kogo zadzwonić. Nawet gdyby to zrobił za jakiś czas, jestem na niego otwarty - mówi na łamach "Gazety Wyborczej" trener kadry Franciszek Smudy.

Teoretycznie nic nie stoi na przeszkodzie, by gwiazdor Wisły zagrał już wkrótce w polskich barwach, bowiem posiada polski paszport. - Potrzeba zgody samego piłkarza. Jeśli będzie w formie i powie, że chce dla nas grać dostanie powołanie. Nie ma co naciskać na chłopaka, zostawmy mu wybór - stwierdził Smuda.

Sam Melikson nie komentuje tematu gry dla Polski, ale już wkrótce może dać odpowiedź. Jeśli selekcjoner Luis Fernandez da mu szansę w meczu o punkty eliminacji Euro 2012 przeciwko Grecji (2.09), temat występów piłkarza w koszulce z orłem na piersi będzie nieaktualny. Póki co pomocnik otrzymał powołanie na towarzyskie spotkanie z Wybrzeżem Kości Słoniowej.

(onet.pl)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumtibiots.pun.pl www.intelowo.pun.pl www.pmps-forum.pun.pl www.groszekigroszki.pun.pl www.kotletzkreta.pun.pl